Kontakt din lokale mekaniker

Har du spørgsmål vedrørende din bil, et foretaget service eller andet der henvender sig til din lokale mekaniker, kan du finde kontaktinfo på det pågældende værksted her: 

Find værksted

Kontakt kædekontoret

Har du mere generelle spørgsmål eller ønsker du at blive en del af Din Bilpartner kæden skal du henvende dig til kædekontoret.

Har du brug for kontakt til vores bogholderi kan du sende en mail til: bogholderi@dinbilpartner.dk

Læs Din Bilpartners politik om personoplysninger her.

Din Bilpartner

Hvidkærvej 23 D
5250 Odense

Tlf. 65655000
info@dinbilpartner.dk

CVR: 32142109

Åbningstider

Mandag 8.30 – 15.00
Tirsdag 8.30 – 15.00
Onsdag 8.30 – 15.00
Torsdag 8.30 – 15.00
Fredag 8.30 – 14.00
Få rutevejledning
Send besked til kædekontoret
Navn(Required)
Newsletter

Medarbejdere

Jakob Knudsen

Kædechef

Tlf: +45 9133 4027
jakob.knudsen@dinbilpartner.dk

Christian Madsen

Kædekonsulent Sjælland og øerne

Tlf: +45 9133 4111
christian.maltha.madsen@dinbilpartner.dk

Tommy Ditlevsen

Kædekonsulent Fyn, Syd-
og Vestjylland

Tlf: +45 9133 4063
tommy.ditlevsen@dinbilpartner.dk

Stefan Hansen

Kædekonsulent Nord- og Østjylland

Tlf: +45 9133 4094
stefan.junker.hansen@dinbilpartner.dk

May Nielsen

Marketingkordinator

Tlf: +45 6565 5000
may.nielsen@dinbilpartner.dk

Bettina Jensen

Bogholderi

Tlf: +45 6565 5006
bogholderi@dinbilpartner.dk